Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:40

Червонополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [10]
Шкільні свята [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Наші заходи » Мої статті

Публічна інформація

 

ЧАПЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

18.04.2017 № 101

 

Про результати атестаційної експертизи

Червонополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чаплинської селищної ради

 

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 року № 67, наказу відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради від 07.03.2017 № 66 «Про проведення атестаційної експертизи Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області» та на підставі рішення атестаційної комісії (протокол від 04 квітня 2017 року № 3)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Червонополянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області визнати, як таку, що надає освітні послуги відповідно до державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти та визнати атестованою.

2. Директору Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Гладарьовій Ж.О. :

2.1. Забезпечити виконання рекомендацій для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг, затверджених рішенням атестаційної комісії згідно додатку (протокол від 04 квітня 2017 року № 3) .

2.2. Невідкладно довести до відома трудового колективу та батьківської громадськості результати державної атестації навчального закладу.

2.3. Оприлюднити до 25 квітня 2017 року результати державної атестації на офіційному сайті навчального закладу та до 01 травня 2017 року в газеті «Голос Таврії».

3. Секретарю атестаційної комісії Фаустовій В.Г. оприлюднити до 20 квітня 2017 року підсумки державної атестації Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області на офіційному веб-сайті Освіти Чаплинської ОТГ.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти, молоді

та спорту Чаплинської селищної

ради О.Є. Кулик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу відділу освіти, молоді та

спорту Чаплинської селищної

ради

від 18 квітня 2017 року № 101

Рекомендації

для Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню

 1. З питання відповідності документації вимогам законодавства:

1.1 Використовувати ділову документацію, що відповідає вимогам наказу МОН України від 10.05.2011 року № 423 «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності».

Постійно

 1. Привести ділову документацію у відповідність до вимог наказу МОН України від 10.05.2011 року № 423 «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності».

До 01.05.2017

 1. При веденні ділової документації дотримуватись вимог «Інструкції щодо ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів», затвердженої наказом МОН України від 23 червня 2000 року № 240.

Постійно

 1. Зберігати ділову документацію у спеціально обладнаному сейфі чи шафі (п. 1.6. «Інструкції щодо ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів», затвердженої наказом МОН України від 23 червня 2000 року № 240).

Постійно

 1. Провести інструктаж із педагогічними працівниками закладу щодо недопустимості використання коректора, вклеєних елементів сторінок при виправленні записів у діловій документації.

До 15 квітня 2017 року

 1. Перевірити, погодити та затвердити календарно-тематичне планування вчителів на ІІ семестр 2016-2017 навчального року.

До 15 квітня 2017 року

 1. Опрацьовувати з колективом зміни до Законів України, Положень, Порядків, інструкцій, пов’язаних з освітою та навчальними закладами.

Постійно

 1. При наборі учнів до 1 класу дотримуватися вимог ст. 36 Закону України «Про освіту»: навчання у середній загальноосвітній школі починається з шести- або семирічного віку.

Постійно

 1. З питання відповідності фінансової документації вимогам законодавства:

 1. Провести поточний ремонт їдальні, покращити її естетичний вигляд,

замінити витяжний канал на кухні.

До вересня 2017 року

 1. Посилити контроль за харчуванням дітей пільгових категорій.

Постійно

 1. З питання порівняльного аналізу результатів зовнішнього та

внутрішнього моніторингу результатів навчальних досягнень учнів, визначення дієвості внутрішнього моніторингу:

3.1. Адміністрації закладу:

3.1.1. Створити у навчальному закладі систему дієвого внутрішнього освітнього моніторингу навчальних досягнень учнів з навчальних предметів, визначивши предмет та об’єкт моніторингових відстежень освітнього середовища, етапів та змісту моніторингу, його періодичності, організаторів проведення дослідження (директор закладу, заступники директора, творча група учителів, класні керівники, самооцінка педагогічних працівників, результати зовнішнього незалежного оцінювання).

До 01.09.2017 року

 1. Забезпечити контроль за дотриманням принципу об’єктивності в ході здійснення внутрішнього моніторингу рівня знань учнів, річного оцінювання та оцінювання результатів державної підсумкової атестації учнів.

Постійно

3.2. Учителям:

3.2.1. Забезпечити дотримання Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом МОНмолодьспорту від 13 квітня 2011 року № 329.

Постійно

3.2.2. Забезпечити цілеспрямовану системну підготовку учнів за програмами зовнішнього незалежного оцінювання.

Постійно

3.2.3. Здійснити заходи щодо підвищення якості знань з української мови, англійської мови, математики, фізики, хімії.

 1. З питання організації роботи щодо професійного розвитку педагогічних працівників:

4.1. Адміністрації навчального закладу:

4.1.1. Здійснювати моніторинг якості організації методичної роботи у закладі.

Постійно

 1. Застосовувати нестандартні форми методичної роботи, що сприяють підвищенню фахової майстерності кожного педагога, стимулюють до самоосвітньої діяльності, дають можливість поєднувати індивідуальні та групові форми роботи, виявляють загальну ерудицію та методичну підготовку вчителів.

Постійно

 1. Здійснювати науково-методичний супровід учителів, що атестуються, з питань узагальнення досвіду роботи, участі у конкурсах педагогічної майстерності, популяризації досвіду роботи у фахових журналах.

Постійно

 1. З питання оцінки суспільної ролі Червонополянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів громадськими об’єднаннями:

  1. Залучати представників органів місцевого самоврядування у процес консультування учнів з питань профорієнтації та кар'єрного зростання.

Постійно

  1. Зробити школу центром активності громади шляхом спільних соціальних проектів з державними та недержавними установами та підприємствами для того, щоб вирішити низку посильних проблем, що стосуються усіх поколінь жителів села.

Постійно

 1. З питання використання інформаційно-комунікаційних технологій:

 

  1. Поновити ліцензії на ОС (операційні системи) та офісні програми.

До 01 січня 2018 року

  1. Відновити роботу шкільного сайту та слідкувати за систематичним наповненням його різноманітними матеріалами.

До 01 травня 2017 року

Постійно

  1. Модернізувати старі комп’ютери та провести роботу по придбанню нових.

До кінця 2018 року

  1. Активізувати сертифікацію учителів у плані оволодіння навичками ІКТ.

До 01 вересня 2017 року

7. З питання створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу

7.1. Ввести посаду медичної сестри для постійного аналізу стану здоров’я учнів;

7.2. Вести лікувально-консультативну роботу та медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням шляхом систематичного відвідування уроків фізичної культури.

8. З питання наявності бібліотеки:

8.1. З метою вивчення потреб та інтересів до книги проводити анкетування учнів;

 1. Організувати роботу щодо передплати періодичних та фахових видань;

 2. Забезпечити неухильне виконання вимог Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури щодо умов та термінів атестації бібліотекарів;

 3. Активізувати роботу щодо забезпечення шкільної бібліотеки комп’ютерною технікою з метою набуття педагогами й учнями навичок пошуку, збирання, аналізу інформації та використання сучасних інформаційних ресурсів;

 4. Розпочати роботу над створенням комфортного бібліотечного середовища, реформуванням бібліотеки в таку, яка б включала як традиційні, так і сучасні носії інформації, мультимедійні технології (сприяти поповненню бібліотечних фондів, аудіо-відео матеріалів);

 5. Здійснити поповнення та оновлення книжкового фонду з метою найбільш повного задоволення читацьких потреб за рахунок позабюджетних коштів; вжити заходів щодо виділення окремого приміщення для книгосховища.

Протягом 2017-2018 навчального року

 

 

 1. З питання порівняння результатів зовнішнього незалежного оцінювання випускників 11-х класів із результатами їх навчальних досягнень

9.1. Дотримуватися Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, забезпечувати системний підхід з метою підготовки школярів до ЗНО, починаючи із школи ІІ ступеня, з метою надання якісних освітніх послуг випускникам навчального закладу.

9.2. Адміністрації школи взяти на контроль питання об’єктивності різних видів оцінювання, не допускаючи формальностей у проведенні моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів та порівняльного аналізу результатів річного оцінювання, ДПА та ЗНО випускників школи ІІІ ступеня;

9.3. Протягом навчального року в рамках внутрішнього контролю під час вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів 10-11 класів з основних базових дисциплін для проведення контрольних зрізів використовувати тестові завдання формату ЗНО;

9.4. Залучати випускників школи до пробного тестування з різних навчальних дисциплін.

 1. З питання загального стану будівель та приміщень навчального закладу:

10.1. Привести у відповідність документацію на будівлю та землю школи;

10.2. Здійснити огородження шкільної території від проїжджої частини вулиці;

10.3. У рамках реалізації заходів з енергозбереження провести заміну старих вікон на енергозберігаючі металопластикові;

10.4. Провести капітальний ремонт системи опалення, заміну старого котла на новий, який є у наявності, провести опалення до спортивної зали та їдальні;

10.5. Привести у відповідність спортивний майданчик та встановити необхідне спортивне обладнання;

10.6. Оновити навчально-матеріальну базу школи сучасним обладнанням та меблями;

10.7. Провести ремонтні роботи покрівлі над кабінетами математики, хімії, фізики, а також провести ремонт стелі у вказаних кабінетах;

10.8. Виділити приміщення та створити медичну кімнату, забезпечити її медичним обладнанням та медикаментами для надання першої медичної допомоги;

10.9. Виділити приміщення та створити кабінет психологічної служби, ігрову та спальну кімнату для учнів початкових класів, обладнавши їх відповідно до вимог;

10.10. Оновити спортивне обладнання спортивної зали;

 1. Організувати охоронно-пропускний режим у школі. Протягом 4 років

 

 1. З питання суспільної ролі Червонополянської школи І-ІІІ ступенів у житті територіальної громади:

 

11.1. Навчальному закладу запланувати спільні заходи з сільською радою, територіальною громадою, спрямовані на участь школи у довгострокових освітніх програмах, міжнародних грантових програмах.

До вересня 2017 р.

11.2. Активно залучати представників органів місцевого самоврядування у процес консультування учнів з питань профорієнтації та кар'єрного зростання.

Постійно

  1. Активніше співпрацювати з громадськістю та сільською радою в питанні попередження правопорушень, бродяжництва та бездоглядності.

Постійно

  1. Залучати меценатів для допомоги та підтримки родин що потрапили в складні життєві обставини.

До грудня 2017 р.

 1. З питання забезпечення соціально-психологічного супроводу учнів школи:

 

  1. Дирекції школи:

12.1.1.Ввести ставку практичного психолога відповідно до нормативної

чисельності учнів.

12.1.2. Організовувати проведення заходів, що сприятимуть підвищенню

ефективності взаємодії між членами колективу.

12.1.3. Знаходити з підлеглими та учнями спільну мову, цікавитися їхніми

проблемами.

12.2. Класним керівникам та заступникам директора:

 1. Передбачати у плані роботи заходи щодо попередження виникнення шкідливих звичок та девіантної поведінки.

 2. Під час планування роботи з учнями 8–11 класів більше приділяти уваги допрофільній і профільній підготовці.

 1. З питання створення умов для задоволення потреб учнів у різних формах позаурочної навчально-виховної роботи:

 

  1. Плани виховної роботи базувати тільки на результатах вивчення рівня вихованості школярів, їх індивідуальних особливостей.

Постійно

 1. При плануванні роботи класними керівниками враховувати виховні орієнтири та вікові особливості учнів.

Вересень 2017 року

 

  1. Розширити мережу шкільних гуртків за інтересами учнів. Активізувати роботу по залученню дітей до позаурочної діяльності у межах школи.

Вересень-жовтень 2017 року

 

Голова комісії: О.Є.Кулик

Секретар комісії: В.Г.Фаустова

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Ivan (21.04.2017)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Copyright MyCorp © 2018
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz